Atop EHG9508

Typenummer: EHG9508-2SFP

Managed Gigabit switch voor power plants (sub stations) met 6 Gigabit poorten + 2 SFP poorten.

Offerte aanvragen

1.019,00

Industriële managed Gigabit Ethernet Switch voor Sub stations met 8 poorten waarvan 2 x SFP-poort.

 

Eigenschappen

  • IEC61850-3 (sub station) compliant
  • 6 Gigabit Ethernet poorten
  • 2 SFP poorten voor verschillende fiber-opties zoals multimode fiber of single mode fiber
  • IEEE1588v2 Precision Time Protocol support, with nanosecond-accurate Hardware-based E2E Transparent clock and Software Boundary Clock
  • ERPS and Compatible Ring (recovery time < 20ms @ 40 switches), STP/RSTP/MSTP/MRP (Client) for network redundancy
  • Remote management over Web browser, Telnet, Serial console, Utility
  • PROFINET v2 Class B compatible
  • Provides Generic Station Description file for integration with SIMATIC Step 7
  • DIN-rail-montage
  • Metalen behuizing

Beschrijving

Industriële managed Gigabit Ethernet Switch voor Sub stations met 8 poorten waarvan 2 x SFP-poort.

 

Eigenschappen

  • IEC61850-3 (sub station) compliant
  • 6 Gigabit Ethernet poorten
  • 2 SFP poorten voor verschillende fiber-opties zoals multimode fiber of single mode fiber
  • IEEE1588v2 Precision Time Protocol support, with nanosecond-accurate Hardware-based E2E Transparent clock and Software Boundary Clock
  • ERPS and Compatible Ring (recovery time < 20ms @ 40 switches), STP/RSTP/MSTP/MRP (Client) for network redundancy
  • Remote management over Web browser, Telnet, Serial console, Utility
  • PROFINET v2 Class B compatible
  • Provides Generic Station Description file for integration with SIMATIC Step 7
  • DIN-rail-montage
  • Metalen behuizing

Voor advies, offertes of bestellingen kunt u ons altijd bellen of mailen: wij staan voor u klaar!