B&B FOSTCDR

Typenummer: FOSTCDR

RS232 / RS422 / RS485 naar Fiber Converter voor DIN Rail

Offerte aanvragen


 

Eigenschappen

  • Baudrate tot 115.2 kbps
  • Voor multimode fiber met ST-connector
  • Montage op DIN-rail
  • Afstand tot 4 km
  • 10 to 30 VDC voedingsspanning
  • 2000V Optische isolatie
  • Modbus ASCII/RTU Compatible

Beschrijving


 

Eigenschappen

  • Baudrate tot 115.2 kbps
  • Voor multimode fiber met ST-connector
  • Montage op DIN-rail
  • Afstand tot 4 km
  • 10 to 30 VDC voedingsspanning
  • 2000V Optische isolatie
  • Modbus ASCII/RTU Compatible

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “B&B FOSTCDR” te beoordelen

Voor advies, offertes of bestellingen kunt u ons altijd bellen of mailen: wij staan voor u klaar!